75 Görüntülenme
Deri – Skin izle (2018)
6.8 IMDB Puanı

Deri – Skin izle (2018)

(Skin)
  • Yapım Yılı ingilizce
  • Yapım Şirketi Maven Pictures / TUGAWOOD Pictures / Allusionist Pictures / Brookstreet Pictures / Come What May Productions / Hua Wen Movie Group / Item 7 / Lost Lane Entertainment / New Native Pictures / Sight Unseen Pictures
  • Film Süresi 01
Oyuncular Louisa Krause , Zoe Margaret Colletti , Kylie Rogers , Colbi Gannett , Mike Colter , Vera Farmiga , Mary Stuart Masterson , Russell Posner , Jenna Leigh Green , Sean Cullen , Jaime Ray Newman , Portia , Scott Thomas , Ari Barkan , Justin L. Wilson , Michael Villar
"Deri izle" (Skin), 2018 Amerikan yapımı bir dram filmidir. Film, gerçek bir hikayeden esinlenilmiştir.
Filmin ana karakteri, Byron Widner adında bir adamdır. Byron, ırkçı bir aileye mensup olan ve beyaz üstünlüğü ideolojisine inanan biridir. Ancak, karısı Julie ile tanıştıktan sonra düşüncelerinde değişiklikler başlar.
Byron, kendisini cilt başta olmak üzere vücudunu kaplayan dövmelerle süslemiştir. Ancak, dövmeleri onun sosyal hayatında ve iş hayatında ayrımcılığa uğramasına neden olur. Bu nedenle, Julie ve diğer insanlarla birlikte, Byron'ın dövmelerini ve ırkçılığı geride bırakmasına yardımcı olmak için mücadele ederler.
Film, aşk, aile bağları, cilt rengi ve ırkçılık gibi konuları ele almaktadır. Ayrıca, insanların geçmişteki hatalarından öğrenerek kendilerini değiştirebileceklerini vurgulamaktadır. "Skin", etkileyici oyunculuk performansları ve derinlikli hikayesiyle insanların nasıl değişebileceğine dair bir mesaj sunan dramatik bir film olarak öne çıkmaktadır.