41 Görüntülenme
Dışarıda | He’s Out There izle (2018)
5.2 IMDB Puanı

Dışarıda | He’s Out There izle (2018)

(Hes Out There, Ele Está Lá Fora, Noche siniestra, Odakint vár, カッターヘッド 真夜中の切断魔, Leļļu nams, Él viene por ti, Una presencia extraña, Кукловод, Он је тамо негде, Hes out there, Dışarıda, Казка на ніч, Scarecrow)
  • Yapım Yılı Canada
  • Yapım Şirketi Screen Gems / Unbroken Pictures
  • Film Süresi 1 saat 29 dakika
Oyuncular Yvonne Strahovski , Anna Pniowsky , Abigail Pniowsky , Ryan McDonald , Justin Bruening , Julian Bailey , Stephanie Costa
Dışarıda filmi bir anne ve iki kızın normal hayatlarının bir anda bir tuzak ile nasıl alt üst olduğunu konu ediyor. Laura ismindeki anne, kızlarıyla birlikte tatil yapmak için herkesten uzak sakin bir göl evine gider. Ancak bu evde daha önceden yaşayan insanlardan birinin çocuğunun kaybolduğunu öğrenir. Bu bilgi ile birlikte oldukça tedirgin olan Laura, kızlarına belli etmeden ve tatilin havasının bozulmasını istemeden üzerini örter. Laura ve kızları eve yerleştikten çok kısa bir zaman sonra tuhaf olaylar cereyan etmeye başlar. Bir gün hiç bilmedikleri ve tanımadıkları bir hasta tarafından tuzağa düşürülürler. Anne ve küçük kızları tatil için geldikleri bu yerde hayatta kalabilmek için amansız bir mücadeleye girişirler.