31 Görüntülenme
Dul Kadınlar – Widows izle (2018)
6.8 IMDB Puanı

Dul Kadınlar – Widows izle (2018)

(Widows, Viudas, Widows - Tödliche Witwen, As Viúvas, Вдовици, Veuves, Vdovy, Lesed, Les veuves, Χήρες, Nyughatatlan özvegyek, Almanot, Widows)
  • Yapım Yılı UK
  • Yapım Şirketi New Regency Productions / See-Saw Films / Film4 / Lammas Park / New Regency Productions
  • Film Süresi 2 saat 9 dakika
Oyuncular Viola Davis , Liam Neeson , Jon Bernthal , Manuel Garcia-Rulfo , Coburn Goss , Michelle Rodriguez , Alejandro Verdin , Bailey Rhyse Walters , Elizabeth Debicki , Carrie Coon , Robert Duvall , Colin Farrell , Molly Kunz , James Vincent Meredith , Brian Tyree Henry
Seyircilerini suç, tutku ve yolsuzluğun arka planına götüren çağdaş vakit suç gerilimi, ömürlerinın denetimini kendi ellerine almaya karar veren bir küme bayanın öyküsünü anlatıyor.

Modern Şikagoda geçtiğimiz filmde, dört bayanın tek ortak noktası; dul kalmış olmalarıdır. Ölen eşlerinin yasını tutan kadınların tek derdi sadece sevdikleri adamları özlemekle de sınırlı değildir. Ölen eşlerinin hepsi yasadışı işlere bulaşmışlardır. Asıl mesele, ölen eşlerin geride kalan dullarına suç aleminde işledikleri suçları borç bırakmış olmasıdır. Ellerinde borçları ödeyecek para olmayan dul kadınların tek şansı, riskli bir soyguna girişmektir. Veronica özcülüğünde bir araya gelen Alice, Linda ve Belle, geleceklerini istedikleri gibi yaratmak amacıyla iş birliği yapar. Şu ana dek eşleri yönünden yönlendirilmiş olan pasif ömürleri bundan sonra onların elindedir ve şekillendirilmeyi beklemektedir.