Henüz video eklenmemiş.
44 Görüntülenme
Görevimiz Tehlike 1-2-3-4-5-6 Boxset izle (1996-2018)
7.7 IMDB Puanı

Görevimiz Tehlike 1-2-3-4-5-6 Boxset izle (1996-2018)

(Mission)
  • Yapım Yılı İngilizce fransızca
  • Yapım Şirketi Paramount Pictures / Skydance Media / TC Productions / Bad Robot / Alibaba Pictures / Film France / Centre national du cinéma et de l'image animée (CNC) / Norwegian Incentive Scheme
  • Film Süresi 02
Oyuncular Rebecca Ferguson , Sean Harris , Angela Bassett , Vanessa Kirby , Michelle Monaghan , Wes Bentley , Frederick Schmidt , Alec Baldwin , Liang Yang , Kristoffer Joner , Wolf Blitzer , Raphael Acloque , Andrew Cazanave Pin , Christophe de Choisy , Raphael Desprez , Jean Baptiste Fillon
Görevimiz Tehlike boxset izle, (1996), Brian De Palma'nın yönettiği ve Tom Cruise'un başrolünde olduğu, aynı adlı televizyon dizisinden uyarlanan aksiyon ve casusluk filmidir. Film, Ethan Hunt (Tom Cruise) adında bir Amerikan gizli ajanının etrafında dönen olayları konu edinir.
Filmde, Ethan Hunt ve ekibi, çok gizli bir görev sırasında tuzağa düşerler ve tüm ekip üyeleri öldürülür. Ethan, görevin başarısızlığından ve ekip üyelerinin ölümünden sorumlu tutulur ve hükümet tarafından ihanetle suçlanır. Ethan, gerçek haini bulup adını temize çıkarmak zorundadır.
Ethan, tehlikeli ve neredeyse imkansız görevler üstlenirken, kendisine güvendiği ve yardım etmesini istediği kişilere dikkat etmelidir. Bu süreçte, hiçbir şey göründüğü gibi değildir ve Ethan gerçeği ortaya çıkarmak için hızlı düşünmeye ve hareket etmeye zorlanır.
"Mission: Impossible", aksiyon dolu sahneleri, entrika dolu hikayesi ve sofistike teknolojik araçlarıyla bilinir. Filmin başarısı, ardından bir dizi devam filmiyle genişleyen popüler bir film serisi yaratmıştır.