39 Görüntülenme
Hayatım Yalan – Second Act izle (2018)
5.8 IMDB Puanı

Hayatım Yalan – Second Act izle (2018)

(Second Act, Jefa por accidente, Manhattan Queen, Uma Nova Chance, Втори шанс, Deuxième acte, Seconde chance, Μια Δεύτερη Ευκαιρία, Álommeló, Sibouv Shenny, Ricomincio da me, セカンド・アクト, Otrā iespēja, Antrasis šansas, Teraz albo nigdy, Segundo Ato, Начни сначала, Drugi čin, Zdaj ali nikoli, 她的成功日記, Hayatım Yalan, Почни спочатку, Bỗng Dưng Làm Sếp)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Huayi Brothers / Nuyorican Productions / STX Entertainment / Tang Media Partners
  • Film Süresi 1 saat 43 dakika
Oyuncular Jennifer Lopez , Vanessa Hudgens , Leah Remini , Treat Williams , Milo Ventimiglia , Annaleigh Ashford , Charlyne Yi , Alan Aisenberg , Freddie Stroma , Dave Foley , Larry Miller , Dierdre Friel , Lacretta , Dan Bucatinsky , Dalton Harrod
Güzel bir kadın olan Maya artık 40 yaşındadır. Büyük bir alışveriş merkezinde çalışmakta olan Maya, kariyer olarak pek de başarılı denecek bir geçmişe sahip değildir. Bu nedenle de Maya gerçekleştiremediği hayallerinin hüsranıyla boğuşmaktadır. 40 yaşına basmasıyla birlikte riskli bir karar alan Maya hayatını ve kendi potansiyelini yeniden keşfetmeye başlar. Bu süreçte Maya, önündeki tek engelin kendisi olduğunu fark eder ve yeni bir yaşam için hiçbir zaman geç olmadığına kanaat getirir. Kendine sıfırdan bir hayat hikayesi yaratan Maya, Madison Caddesinin elit zenginlerine zeki bir kadının neler başarabileceğini gösterecektir. Anlattığı geçmiş yalan olsa bile zeka Mayanın içinden gelmektedir.