40 Görüntülenme
High Life Türkçe Dublaj izle (2019)
5.8 IMDB Puanı

High Life Türkçe Dublaj izle (2019)

(High Life, Живот нависоко, Une vie en hauteur, Μαύρη Τρύπα, Csillagok határán, ハイ・ライフ, Augstākā sabiedrība, Gyvenimas aukstybese, Высшее общество, Život među zvezdama, High life, На висоті)
  • Yapım Yılı France
  • Yapım Şirketi Alcatraz Films / Andrew Lauren Productions / Arte France Cinéma / BFI Film Fund / Canal+ / Ciné+ / Madants / Pandora Filmproduktion / Polski Instytut Sztuki Filmowej / The Apocalypse Films Company / Wild Bunch / Zweites Deutsches Fernsehen (ZDF)
  • Film Süresi 1 saat 53 dakika
Oyuncular Robert Pattinson , Juliette Binoche , André Benjamin , Mia Goth , Agata Buzek , Lars Eidinger , Claire Tran , Ewan Mitchell , Gloria Obianyo , Scarlett Lindsey , Jessie Ross , Victor Banerjee , Juliette Picollot , Mikolaj Gruss , Weronika Wachowska
Bir grup suçlu insan uzayda yer alacakları tehlikeli görevi kabul eder. Bu görev, insanların uzayda üremeleriyle ilgilidir. Ama uzay gemilerini bir kozmik fırtına alaşağı eder ve çoğu kişi bu fırtınadan kurtulamaz. Robert Pattinsonın canlandırdığı Monte karakteri ve minik kızı Güneş Sistemine ulaşmayla ilgili tehlikeli görevde hayatta kalan son insanlardır. Ölüm sırası gelen mahkumları belirleyen kişi ise Juliette Binocheun hayat verdiği doktorun ta kendisidir. Uzay gemisinin başına gelenler birer sır olarak kalıyorken, Monte ve kızı büyük bir kara deliğe karşı hayatta kalma mücadelesi vermek zorundadırlar.