23 Görüntülenme
Johnny English 3 Strikes Again full izle (2018)
6.2 IMDB Puanı

Johnny English 3 Strikes Again full izle (2018)

(Johnny English Strikes Again, Johnny English 3.0, Johnny English - Man lebt nur dreimal, Джони Инглиш избухва отново, Johnny English frappe à nouveau, Johnny English)
  • Yapım Yılı UK
  • Yapım Şirketi Universal Pictures / StudioCanal / Working Title Films / Perfect World Pictures / Centre national du cinéma et de l'image animée (CNC)
  • Film Süresi 1 saat 29 dakika
Oyuncular Kevin Eldon , Emma Thompson , Adam James , Rowan Atkinson , Noah Spiers , Kendra Mei , Alfie Kennedy , Jasmine Brightmore , George Turner , Rua Robertson , Adam Greaves-Neal , Nifemi Bankole , Gus Brown , Pippa Bennett-Warner , Michael Gambon
Karakter komedilerinin genel yapısına en hoş etkilerle ulaşmış olan Johny English, ilk iki filminde de kahkahanın etkilerini seyircisi ile buluşturmuştur. İlk iki filmin ardından 2018 filmleri arasında yer alan Johnny English 3 izle ise, maceraya tüm şamatasıyla dolu dizgin bir şekilde ulaşmanızı sağlamış olacaktır. David Kerrın yönetmenlik koltuğunda oturduğu film, her açıdan başarılı bir sinema düzenine dönüşmüş durumda. Tabii ki Mr Bean ile ünlenmiş olan Rowan Atkinsonun sağlamış olduğu etki, bu filmde de sağlam ve heyecanlı bir komediye dönüşmüş durumda. Bu sebepten dolayı da sizlerin arkanıza yaslanmanızı ve bu başarı yüklü sinema komedisinin keyfine ulaşmanızı öneriyoruz. Johnny English 3 türkçe altyazılı izle modunda da takip edeceğiniz bu film ile kahkahanın doruklarına ulaşmış olacaksınız.