38 Görüntülenme
Kod Adı:Ressam – Project Gutenberg izle (2018)
6.8 IMDB Puanı

Kod Adı:Ressam – Project Gutenberg izle (2018)

(Mou seung, Project Gutenberg, Projeto Gutenberg, 无双, Nepolapitelný padělatel, 無雙, Egy megfoghatatlan hamisító, Mou Seung, Project Gutenberg)
  • Yapım Yılı China
  • Yapım Şirketi Bona Film Group / Emperor Multimedia Group (EMG) / Pop Movies / Two Sixty Six Productions
  • Film Süresi 2 saat 10 dakika
Oyuncular Yun-Fat Chow , Aaron Kwok , Jingchu Zhang , Catherine Chau , Wenjuan Feng , David Yao-Qing Wang , Kai Chi Liu , Chung-chi Cheung , Justin Cheung , Alex Fong , Jack Kao , Andrew Kucharski , Dmitry Mazur , Phillip Mitchell , Jakob Nagy
Kod adı ressam filmi aksiyon sahneleri ile baş döndürürken, suç ve gizem ile de düşündüren bir filmdir. Hong Kong’da geçen filmde, Ressam takma adını kullanan bir çete lideri filmin odak noktasındadır. Hong Kong polisi, bu ressam kod adlı çete liderini aramaktadır. Ressam, dönemin en iyi ve en çok tanınan sahte para uzmanıdır. İşleri büyüttükten sonra kendisine bir ekip kurar ve tüm Hong Kong’a hükmetmeye başlar. Onun liderliğinde sahte para basan çete bu konuda oldukça iyidir. Neredeyse hiç kimse sahte ile gerçek para arasında ki farkı bulamaz. Ancak çete üyeleri zamanla ölür ve sadece Lee Man kalır. Onun vereceği bilgiler ile ressam kod adlı adamın gerçekte kim olduğunu bulmak ister.