68 Görüntülenme
Lanetli Fener | Keepers izle (2018)
5.9 IMDB Puanı

Lanetli Fener | Keepers izle (2018)

(Keepers, The Vanishing, La desaparición, 消失的灵魂, El misterio del faro, Keepers - Die Leuchtturmwärter, Ο Φαροφύλακας, Az eltűntek, Neelamim, The Vanishing - Il mistero del faro, バニシング, O Mistério da Ilha Flannan, Исчезновение, Keepers. El misterio del faro, 黑夜看守人, Lanetli Fener, Проклятий маяк, The Devil to Pay)
  • Yapım Yılı UK
  • Yapım Şirketi Mad As Birds / G-BASE / Head Gear Films / Kodiak Pictures / Metrol Technology
  • Film Süresi 1 saat 47 dakika
Oyuncular Peter Mullan , Gerard Butler , Emma King , Gary Lewis , Connor Swindells , Ken Drury , Gary Kane , Søren Malling , Ólafur Darri Ólafsson , Roderick Gilkison
Lanetli Fener filmi üç tane deniz feneri bekçisinin maceralarını anlatıyor. Bu üç kafadar çok uzaklarda bulunan bir İskoç adasına gitmek üzere açılırlar. Adaya vardıklarında ise harap bir hale gelmiş bir sandal ve içi altın dolu bir sandık bulurlar. Bu sırada başka bir gizemli teknede adaya doğru gelmektedir. Bu üç deniz feneri bekçisi ise hayatlarının imtihanı vermektedir. Aç gözülülük, paranoya ve cinayetlerin olduğu süreçte doğru kararları alabilmek için amansız bir mücadeleye girişirler. Onların vereceği kararlar ile her birinin hayatları sonsuza dek değişecek olaylara gebe olacaktır. Gizem ve gerilim türünün en iyi örneklerinden ve güzel konusu ile birlikte izlenmeye değer bir filmdir.