Henüz video eklenmemiş.
56 Görüntülenme
Luis ve Uzaylı Dostları izle (2019)
6.0 IMDB Puanı

Luis ve Uzaylı Dostları izle (2019)

(Luis & the Aliens, Luis y sus amigos del espacio, Luis and the Aliens, Luis & die Aliens, Luis i drugari iz svemira, Amigos Alienígenas, Луис и извънземните, Léo et les extraterrestres, San sha nao di qiu, Luís y los aliens, Sig det løgn, Luis!, Luis und die Aliens, Luis és a Zűrlények, Hakhaverim hasodiyim shel Luis, Luis e gli Alieni, Luiss un atnācēji, Luisas ir ateiviai, Luis y los marcianos, Louis en de Aliens, Luis i obcy, Uma Aventura do Outro Mundo, Luis si micii extraterestrii, Пришельцы в доме, Luis in vesoljcki, Luis y los alienígenas, Luis ve Uzaylı Dostları, Луїс і прибульці, Luis và Nhóm Bạn Ngoài Hành Tinh, Luis and His Friends from Outer Space)
  • Yapım Yılı Germany
  • Yapım Şirketi Majestic Filmverleih / Telepool / Ulysses Filmproduktion / Fabrique d'Images / A. Film / Film Fund Luxembourg / Filmförderung Hamburg / Medienstiftung Schleswig-Holstein (MSH) / Deutscher Filmförderfonds (DFFF) / Danish Film Institute / Studio Rakete / Global Screen / MEDIA Programme of the European Union / China Film Digital Film Development (Beijing)
  • Film Süresi 1 saat 26 dakika
Oyuncular Callum Maloney , Dermot Magennis , Ian Coppinger , Paul Tylak , Lucy Carolan , Eoin Daly , Eoin Daly , Aileen Mythen , Simon Toal , Danna Davis , Susie Power , Eoin McCormick , Oisin Murray , Nuria Blanco , Roger Gregg
Luis, 12 yaşında ve son derece içine kapanık daha doğrusu içine kapanık olmaya zorlanan yalnız bir çocuktur. Çevresinde onunla arkadaşlık kuran kimse bulunmamaktadır. Hayranlık duyduğu UFO bilimcisi babası bile Luis ile ilgilenmemektedir. İşini adeta bir takıntı haline getiren UFO bilimcisi Arnold Sunday, uzayda yaşam olduğunu bir şekilde kanıtlamak istiyor ve bu uğurda her gün teleskop başında sabahlıyor. Luis’in içe kapanık ve sessiz hali ise günden güne daha fazla dikkat çeker bir hale geliyor ve okul müdürü bu duruma müdahale etmek isteyerek Luis’in yatılı okula gönderilmesinin en iyi çözüm olduğunu düşünüyor.

Her şey Luis’in aleyhine bir şekilde seyir ederken, bir gün tüm hayatı değişir. Mag, Nag ve Nabo isimli üç uzaylı dünyada bulunan bir alışveriş merkezi olan NubbiDubbi’de satılan masaj kitini ararken Luis ile yolları kesişir ve arkadaş olurlar. Luis, yaşanan bu olay karşısında aşırı heyecanlanır fakat yeni arkadaşlarını babasından saklaması gerektiğini düşünür. Çünkü UFO bilimcisi babası uzaylıların kötü olduğuna ve tespit edildikleri yerde dondurularak incelenmeleri gerektiğine inanmaktadır.

Uzaylı arkadaşları ve Luis büyük bir macera hazırlığı yaparken yatılı okul müdürü gelir ve Luis’i götürmek ister. Fakat asıl olaylar bu noktadan sonra gelişmeye başlamaktadır. Luis ve uzaylı arkadaşları büyük bir maceraya atılacaktır.