60 Görüntülenme
Mezuniyet Kraliçesi | Mean Queen izle (2018)
4.8 IMDB Puanı

Mezuniyet Kraliçesi | Mean Queen izle (2018)

(Mean Queen, La reine du bal, Prête à tout pour être reine, Bálkirálynő, La reginetta del male, Królowa balu, Regina rea, Psycho Prom Queen)
  • Yapım Yılı Canada
  • Yapım Şirketi Incendo Media / Incendo Productions
  • Film Süresi 1 saat 30 dakika
Oyuncular Zoe McLellan , Allie MacDonald , Nia Roam , Anana Rydvald , Judith Baribeau , Erika Rosenbaum , Trevor Momesso , Matt Holland , Susan Glover , Catherine Saindon , Guillaume Dubois , Saskia Rose Gaucher , Gerardo Lo Dico , Krista Marchand , Jean Nicolai
Mezuniyet Kraliçesi filmi konusu aynı okulda bulunan anne ile kızın hikayesini konu ediniyor. Julie bir öğretmendir ve yeni atandığı okulda kızı da öğrenci olarak okumaktadır. Matematik öğretmeni olan Julie son zamanlarda aklında ki düşünceler nedeniyle çok da mutlu değildir. Kızının mezuniyetine çok kısa bir süre vardır ve bu yıl onun için oldukça zor geçeceği düşünülür. Julie’nin kızı Miya aslında okulda oldukça başarılı bir öğrencidir. Ancak okulda bir de çok popüler olan Amy adında bir öğrenci daha bulunur. Amy ile Miya çok hızlı bir şekilde kaynaşır ve arkadaş olurlar. Ancak bu arkadaşlık matematik öğretmeni olan annesi Julie’nin çok hoşuna gitmez. Mezuniyet balosunda ise işler hiç de beklendiği gibi olmaz.