24 Görüntülenme
Mirasçılar (2018)
6.6 IMDB Puanı

Mirasçılar (2018)

(Las herederas, The Heiresses, As Herdeiras, Las Herederas, Les héritières, Die Erbinnen, Οι κληρονόμοι, Hayorshot, Le ereditiere, 相続人, Arvingene, Dziedziczki, Mostenitoarele, Наследницы, Naslednice, Chelas arv, Mirasçılar)
  • Yapım Yılı Paraguay
  • Yapım Şirketi La Babosa Cine / La Fabrica Nocturna Cinéma / Pandora Filmproduktion / Mutante Cine / Esquina Filmes / Norsk Filmproduksjon A/S / Cultura Paraguay / Teta Arandupy / Tetra Rekuai Gobierno Nacional / ARTE / Berlin International Film Festival / Centre national du cinéma et de l'image animée (CNC) / Congreco de la Nacion / Goethe-Institut / Institut Français / Kulturstiftung des Bundes / Luxbox / Ministère des Affaires étrangères et du Développement International / The Federal Foreign Office / Zweites Deutsches Fernsehen (ZDF)
  • Film Süresi 1 saat 38 dakika
Oyuncular Ana Brun , Margarita Irun , Ana Ivanova , Nilda Gonzalez , María Martins , Alicia Guerra , Mecha Armele , Ana Banks , Beto Barsotti , Rossana Bellassai , Clotilde Cabral , Natalia Calcena , Raul Chamorro , Norma Codas , Regina Duarte
Film Chela ve Chiquita adlı iki kadının hikayesi üzerine kurulmaktadır. Chela ve ChiquitaAsuncion’da varlıklı ailelerin çocuklarıdır ve 30 yıldır birliktedirler. Son dönemlerde ise maddi olarak epeyce zorlanırlar ve ailelerinden miras kalan eşyaları satmaya başlarlar.

Aşk Kapıyı Çalınca

Bu sırada Chiquita dolandırıcılıkla itham edilerek cezaevine atılır. Chela ise yaşamaya devam etmek için çalışmak zorunda olduğu gerçeğiyle yüzleşir. Yıllar sonra ilk kez araç kullanarak, bir grup yaşlı ve zengin kadına korsan taksi hizmeti vermeye başlar. Yeni bir hayata başlayan Chela, kendinden yaşça küçük ve heyecan verici Angy’eaşık olur. Böylece içine düştüğü kabuğu kırarak, dünya ile yeniden ilişkilenmeye başlar. Mirasçılar kadının özgürlük mücadelesini farklı bir gözle beyazperdeye yansıtmaktadır.