18 Görüntülenme
Notti magiche izle Komedi filmi
6.1 IMDB Puanı

Notti magiche izle Komedi filmi

(Notti magiche, Noite mágica, Магически нощи, Noches mágicas, Magiske nætter, Nuits magiques, Magiskos naktys, Magiczne noce, Noites Mágicas, Волшебные ночи, Büyülü Geceler, Magical Nights)
  • Yapım Yılı Italy
  • Yapım Şirketi Lotus Production / Leone Film Group / Rai Cinema / 3 Marys Entertainment / Ministero dei Beni e delle Attività Culturali e del Turismo (MiBACT)
  • Film Süresi 2 saat 5 dakika
Oyuncular Mauro Lamantia , Giovanni Toscano , Irene Vetere , Giancarlo Giannini , Roberto Herlitzka , Paolo Bonacelli , Ornella Muti , Marina Rocco , Andrea Roncato , Giulio Scarpati , Emanuele Salce , Giulio Berruti , Ludovica Modugno , Ferruccio Soleri , Simona Marchini
Notti Magiche

Paolo Virzi yönetmenliğinde çekilen Notti Magiche filmi dramatik komedi türündedir ve 31 Mayıs 2019 tarihinde vizyona girecektir. Filmin oyuncu kadrosunda Andrea Roncato, Ornella Muti, Giancorla Giannini, Giulio Berruti ve PaoloBonacelli gibi isimler yer alır. İtalya yapımı olan Notti Magiche filmi dikkat çekici konusuyla seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Notti Magiche Konusu

Notti Magiche filminde Tiber Nehri’nden çıkan ceset ünlü bir film yapımcısına aittir ve bunun üzerine polisler sinema dünyasında inceleme yapmaya başlarlar. Bu süre içerisinde Eugenia, Luciano ve Antonino isimli üç arkadaş da senarist olma yolunda ilerlerler ve yarışmaya katılarak ilk adımı atarlar. Bununla bir dizi olaylara dahil olan üç arkadaş kendilerini karakolda bulurlar ve gizem dolu sahneler ortaya çıkmaya başlar.