50 Görüntülenme
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Aksiyon film izle (2018)
8.4 IMDB Puanı

Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Aksiyon film izle (2018)

(Spider-Man)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Sony Pictures Entertainment (SPE) / Columbia Pictures / Marvel Entertainment / Avi Arad Productions / Lord Miller / Pascal Pictures / Sony Pictures Animation
  • Film Süresi 1 saat 57 dakika
Oyuncular Shameik Moore , Jake Johnson , Hailee Steinfeld , Mahershala Ali , Brian Tyree Henry , Lily Tomlin , Luna Lauren Velez , Zoë Kravitz , John Mulaney , Kimiko Glenn , Nicolas Cage , Kathryn Hahn , Liev Schreiber , Chris Pine , Natalie Morales
Örümcek Adam Örümcek Evreninde (Spider-Man: Into the Spider-Verse) izle, 2018 yılında çıkan, Bob Persichetti, Peter Ramsey ve Rodney Rothman tarafından yönetilen bir animasyon filmidir. Film, Marvel Comics karakteri Spider-Man'in alternatif evrenlerdeki diğer versiyonlarının yer aldığı bir hikaye anlatır.
Film, genç bir lise öğrencisi olan Miles Morales'in öyküsünü anlatır. Miles, bir laboratuvar kazasının ardından özel güçlere sahip olan bir Spider-Man olur. Miles, kendisi gibi diğer Spider-Man'lerle tanışır ve kötü kalpli Kingpin'in, paralel evrenler arasında seyahat ederek ailesini geri getirme planını engellemek için işbirliği yaparlar.
Miles, diğer Spider-Man'lerle bir araya gelir ve onların tecrübelerinden öğrenerek kendi güçlerini keşfeder. Ancak, Kingpin'in yarattığı güçlü düşmanlar ve diğer zorluklarla mücadele etmek zorunda kalır.
"Spider-Man: Into the Spider-Verse", görsel olarak çarpıcı bir animasyon ve kahramanların benzersiz kişiliklerini ve özelliklerini başarıyla yansıtan bir hikayesi ile dikkatleri üzerine çekti. Film, çizgi roman uyarlamalarının yeni bir standartını belirleyen, seyircilere şaşırtıcı bir Spider-Man deneyimi sunan bir başyapıt olarak kabul edilir.