31 Görüntülenme
Rahatsız Ettiğim İçin Özür Dilerim | Sorry to Bother You izle (2018)
6.9 IMDB Puanı

Rahatsız Ettiğim İçin Özür Dilerim | Sorry to Bother You izle (2018)

(Sorry to Bother You, Desculpe te Incomodar, Bocs, hogy zavarom, Przepraszam, że przeszkadzam, Desculpe Incomodar, Простите за беспокойство, Izvinite na smetnji, Perdona que te moleste, 抱歉打擾你, Rahatsız Ettiğim için Özür Dilerim, Вибач, що турбую)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Cinereach / MACRO / MNM Creative / Significant Productions / The Space Program
  • Film Süresi 1 saat 52 dakika
Oyuncular LaKeith Stanfield , Tessa Thompson , Jermaine Fowler , Omari Hardwick , Terry Crews , Kate Berlant , Michael X. Sommers , Danny Glover , Steven Yeun , Armie Hammer , Robert Longstreet , David Cross , Patton Oswalt , Lily James , Forest Whitaker
Rahatsız ettiğim için özür dilerim filmi Green adındaki bir pazarlamacının mesleği ile alakalı yaşadığı konulara odaklanıyor. Cassius Green adındaki genç yetenek meslek olarak pazarlamacılığı seçer ve bu alanda ilerlemek başarılı olmak adına çok çalışır. Ancak insanlarla yüz yüze iletişim kurmakta zorlanan Green pazarlamacılığın telefon karşısında olanını seçmiş ve bu kendisini daha iyi hissettirmiştir. Başarı için her yolu deneyen Green bir gün bu başarı merdivenlerini zıplayarak çıkacağı bir anahtar bulur. Ancak her yolun zorlu, yorucu ve tehlikeli olduğunu düşünürsek bu yolunda hiç kolay olmayacağı aşikardı. Nitekimde öyle oldu ve Green bulduğu bu anahtarı kullanırken başına gelmeyen kalmaz. Dehşet verici bir dünyanın içine giren Green buradan çıkabilecek mi?