67 Görüntülenme
Sadik Bir Adam izle (2018)
6.2 IMDB Puanı

Sadik Bir Adam izle (2018)

(Lhomme fidèle, Un hombre fiel, Amante fiel, A Faithful Man, Um Homem Fiel, Ein treuer Mann, Ενας Πιστός Αντρας, A hűséges férfi, Luomo fedele, パリの恋人たち, Amante Fiel, Честный человек, Sadık Bir Adam, Чесний чоловік)
  • Yapım Yılı France
  • Yapım Şirketi Why Not Productions / Canal+ / Ciné+ / La Région Île-de-France
  • Film Süresi 1 saat 15 dakika
Oyuncular Louis Garrel , Laetitia Casta , Lily-Rose Depp , Joseph Engel , Diane Courseille , Vladislav Galard , Bakary Sangaré , Kiara Carrière , Dali Benssalah , Arthur Igual
Bir çift ele alınarak bu çiftin yaşadığı ilişki ve karmaşık durumlar seyirci ile buluşturulmuş. Bu karmaşık ilişkiden sıkılan Marianne sevgilisini terk ederek başka bir adama gider. Ancak gittiği adam eski sevgilisinin en yakın arkadaşıdır. Bu durum neredeyse 8 yıl boyunca böyle gider ancak bir gün Mariannenin uğruna terk ettiği sevgilisi vefat eder. Böylece iki eski sevgili cenazede birbirleri ile karşılaşır. Adam Marianne’yı tekrar görünce yeniden sevdiğini anlar ve birlikte olmak ister. Ancak bunu yapabilmesi için ikna etmesi gereken iki kişi vardır. Bu ikna sürecini anlatan oldukça eğlenceli bir filmdir.