52 Görüntülenme
Seni Hala Görüyorum | I Still See You izle (2018)
5.8 IMDB Puanı

Seni Hala Görüyorum | I Still See You izle (2018)

(I Still See You, Još Te Vidim, Rastros do Além, Аз още те виждам, La maldición, Stíny mezi námi, I Still See You - Sie lassen dich nicht ruhen, Látlak, Sei ancora qui - I Still See You, Es joprojām tevi redzu, Stebiu tave, Ecos mortales, Wciaz cie widze, Sei Que Estás Aqui, Blestemul celor ramasi, Ремнант)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Gold Circle Films
  • Film Süresi 1 saat 38 dakika
Oyuncular Bella Thorne , Richard Harmon , Dermot Mulroney , Amy Price-Francis , Shaun Benson , Louis Herthum , Thomas Elms , Sara Thompson , David Lawrence Brown , Hugh Dillon , Stephanie Moroz , Micah Kennedy , Marina Stephenson Kerr , Cassandra Potenza , Danika Frederick
Seni hala görüyorum filmi bilim kurgu ve gerilim türünde olup çok ilginç bir konuya sahiptir. Bir gün Dünya’da çok şiddetli bir patlama olur. Ancak bu patlama öyle bildiğiniz küçük bir çevreyi kapsayan şekilde değil, tüm Dünya’yı etkileyen bir patlama sonucu ölen insanların hayaletleri ortaya çıkar. Bu hayaletler Dünya’nın dört bir yayına yayılır ve böyle bir atmosferde insanların yaşadıkları konu ediniyor. Filmin odak noktasında bulunan Roni karakteri, yaşam ötesinden çok tehlikeli ve tehdit edici bir mesaj alır. Gizemli bir sınıf arkadaşına sahip olan Roni, onunla güçlerini birleştirir. Roni ve arkadaşı yaşam ve ölümün sınırlarını yok eden gizemli bir düşmanı durdurmaya çalışır ancak çok da zamanları bulunmaz.