52 Görüntülenme
Sevimli Ejderha Kokonat Ormanda Senlik izle (2018)
5.7 IMDB Puanı

Sevimli Ejderha Kokonat Ormanda Senlik izle (2018)

(Der kleine Drache Kokosnuss - Auf in den Dschungel!, Der kleine Drache Kokosnuss 2 - Auf in den Dschungel!, Kókusz Kokó, a kis sárkány 2. - Irány a dzsungel!, Pūķīša Kokosiņa piedzīvojumi džungļos, Drakoniuko Riesutelio nuotykiai)
  • Yapım Yılı Germany
  • Yapım Şirketi Caligari Film- und Fernsehproduktions
  • Film Süresi 1 saat 20 dakika
Oyuncular Carolin Kebekus , Dustin Semmelrogge , Max von der Groeben
Küçük ejderhamız Kokonat, en yakın arkadaşları kirpi Mathilda ve vejetaryen ejderha Oscar ile birlikte sıradan hayatlarına renk katmak amaçlı macera dolu bir tatile çıkma kararı alırlar. Yaşayacakları gizem dolu olaylardan tamamen habersiz bir şekilde o muhteşem gözüken yaz kampına doğru harekete çıkarlar.

Eğlenceli bir vapur yolculuğunun ardından kamp alanına varırlar fakat karşılaştıkları manzara onları dehşete düşürür. Zira kamp alanı tamamen etobur bitkiler ve çeşitli su ejderhaları ile doludur. Ortada çözmeleri gereken bir kayıp ejderha gizemi de mevcuttur. Böyle bir manzara karşısında ne yapacağını şaşıran ekip, tehlikeli bir tatil serüvenine katıldıklarının farkına varır fakat kısa bir süre sonra kamp alanında farklı arkadaşlar edinerek tüm bu gizemi çözmek için harekete atılırlar.