47 Görüntülenme
Shakespeare Hakkında Tüm Gerçekler izle (2018)
6.3 IMDB Puanı

Shakespeare Hakkında Tüm Gerçekler izle (2018)

(All Is True, Sve je Istina, A Pura Verdade, Всичко е истина, Όλη η Αλήθεια για τον Σαίξπηρ, Színház a világ, Casa Shakespeare, シェイクスピアの庭, Cala prawda o Szekspirze, Чистая правда, El último acto)
  • Yapım Yılı UK
  • Yapım Şirketi TKBC
  • Film Süresi 1 saat 41 dakika
Oyuncular Kenneth Branagh , Judi Dench , Ian McKellen , Nonso Anozie , Lolita Chakrabarti , Darryl Clark , Jack Colgrave Hirst , Doug Colling , Shakespeares Servant , John Dagleish , Eleanor de Rohan , Clara Duczmal , Phil Dunster , the Student , Freya Durkan , Sam Ellis , Sean Foley
All Is True filmi, ünlü oyun yazarı William Shakespearein son günlerine kapsamlı bir bakış sunuyor. Hikaye 1613te, Shakespearein çağın en büyük yazarı olarak kabul edildiği bir dönemde geçiyor. Fakat 1599 yılında Shakespearein oyuncular topluluğu tarafından inşa edilen ünlü Globe Tiyatrosu, 29 Haziran 1613de yangında yerle bir olur. Bunun sonucu olarak ünlü Shakespeare, sorunlu geçmişi ve ihmal ettiği ailesi ile yüzleşmesi gereken Stratforda geri döner. Tek oğlu Hamnetin ölümünün acısını içinden atamayan Shakespeare, karısı ve kızları ile olan ilişkilerini düzeltmek için mücadele eder. Bir koca ve bir baba olarak kendi başarısızlıkları ve hatalarıyla yüzleşmek zorunda kalan Shakespeare, gerçeği bulmak için kişisel bir arayışa girişir. Bu arayış birbirleriyle savaş halindeki bu ailenin sırlarını ve yalanlarını açığa çıkaracaktır.