51 Görüntülenme
Sokağın Dili Olsa izle (2018)
7.1 IMDB Puanı

Sokağın Dili Olsa izle (2018)

(If Beale Street Could Talk, Si la calle Beale hablase, Beale Street, Se a Rua Beale Falasse, Ако Бийл Стрийт можеше да говори, Si Beale Street pouvait parler, Ulica Beale, Αν η οδός Μπιλ μπορούσε να μιλήσει, Ha a Beale utca mesélni tudna, Se la strada potesse parlare, Beale street no koibitotachi, ビール・ストリートの恋人たち, Jei Bylo gatve prabiltu, Si la colonia hablara, Gdyby ulica Beale umiała mówić, Se Esta Rua Falasse, Если Бил-стрит могла бы заговорить, Šapat ulice, Sepet nezne ulice, El blues de Beale Street, 藍色比爾街的沉默, Sokağın Dili Olsa, Якби Біл-стріт могла заговорити)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Annapurna Pictures / Plan B Entertainment / PASTEL
  • Film Süresi 1 saat 59 dakika
Oyuncular KiKi Layne , Stephan James , Regina King , Teyonah Parris , Colman Domingo , Ethan Barrett , Milanni Mines , Ebony Obsidian , Dominique Thorne , Michael Beach , Aunjanue Ellis , Diego Luna , Emily Rios , Ed Skrein , Finn Wittrock
Sokağın dili olsa filmi 19 yaşında olan Tish ve kendinden 3 yaş büyük Fonny birbirine aşık bir çifttir. Onların bu aşklar, çevrelerindeki acımasızlıktan ve kendilerini zorlayan ailelerinden soyutlamaktadır. Genç yaşta birlikte oldukları için kurdukları gelecek planları için oldukça geniş bir zamana sahiplerdi. Ancak bu rüya bir gün aniden ters döner ve adeta kabus olur. Fonny, Porto Rikolu ve çok seksi bir kadın olan Victoria Rogers’a tecavüz ettiği gerekçesiyle göz altına alınır. Ancak sevgilisi Tish de hamile kalmıştır ve ailesi bile bunu bilmemektedir. O yüzden Tish, ailesinden destek ister ve avukatları ile birlikte Fonny’iyi kurtarmak için büyük bir mücadeleye girişirler. Bebeği doğmadan önce bu sorunu halletmesi gerekir.