23 Görüntülenme
Son Çıkış Yerli film (2018)
6.2 IMDB Puanı

Son Çıkış Yerli film (2018)

(Son Çikis, シレンズ・コール, Sirens Call)
  • Yapım Yılı Turkey
  • Yapım Şirketi Giyotin Film
Oyuncular Deniz Celiloglu , Ezgi Çelik , Gizem Erdem , Tekin Ezgütekin , Kerem Firtina , Tanfer Yasar German , Gokcen Gokcebag , Sedat Kalkavan , Müfit Kayacan , Tevfik Erman Kutlu , Selim Makaroglu , Aysenil Samlioglu , Ibrahim Selim , Erdem Senocak , Pinar Tore
Tahsin, hayatından pek de memnun olmayan kendi halinde bir adamdır. İşi vardır ve çalışma saatleri 9 – 6 olan bu işte mutlu çalıştığı da pek söylenemez. Hayatından bezmiş ve hiçbir şeye tahammülü kalmamış olan Tahsin’in hayatında bir farlılık olması için kurduğu hayaller ve yapmak istediği planlar kafasını meşgul etmektedir. Tahsin birden her şeyini ve işini geride bırakıp Akdeniz sahillerine yerleşmeye karar verir ve her şeyini apar topar toplayarak kendi hayatına umut veren bir yolculuğa çıkar. Bu umut dolu ve heyecan dolu olan yolculuk onun hayatına nasıl bir getiri getirecek haberi olmadan çıktığı yolda başına hiç planlamadığı şeyler gelmeye başlar. Umut dolu yolculuğu saçma sapan ve bir o kadar da komik bir kabusa dönecektir. İstanbul’dan ayrılmak için her yolu deneyen ve bir türlü çıkar yol bulamayan Tahsin, bir türlü amacına ulaşamaz ve çaresiz kalır. Tüm bu komik olayların konu alındığı filmin yönetmenliğini Ramin Matin yapmaktadır. Başrollerinde ise Deniz Celiloğlu ve Ezgi Çelik bulunmaktadır.

Tanıtım 2:

Ofis hayatından sıkılan Tahsin’in İstanbul’dan kaçma hayalini gerçekleştirme çabasını anlatmaktadır. Tahsin’in en büyük hayali güney sahillerine yerleşmektir, ancak bu rüya absürtlüklerle dolu bir kâbusa dönüşür.Tahsin bir gün organik tarım yapan Serin ile tanışır, sanki büyülenmişcesine peşinden güneye gitme kararı verir. Tahsin İstanbul’dan kurulmak istese de, İstanbul onu bırakmaya hazır değildir.