42 Görüntülenme
Suikastçı Topluluğu | Assassination Nation izle (2018)
6.0 IMDB Puanı

Suikastçı Topluluğu | Assassination Nation izle (2018)

(Assassination Nation, País da Violência, Nation destruction, Nación asesina, Gyilkos nemzedék, アサシネーション・ネーション, Нация убийц, Nación salvaje, Suikastçı Topluluğu, Нація убивць)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi BRON Studios / Foxtail Entertainment / Phantom Four Films / Creative Wealth Media Finance
  • Film Süresi 1 saat 48 dakika
Oyuncular Odessa Young , Abra , Suki Waterhouse , Hari Nef , Colman Domingo , Danny Ramirez , Joel McHale , Maude Apatow , Cody Christian , Bill Skarsgård , Cullen Moss , Bella Thorne , Kelvin Harrison Jr. , Anika Noni Rose , Jeff Pope
Sam Levinson’ın yazıp yönettiği film, Amerikalı yönetmenin “Another Happy Day”den sonraki ikinci filmi olacak. Levinson ayrıca “Rogues Gallery” filminin de senaryosunu yazmıştı. Genç oyunculardan oluşan filmin kadrosunda Odessa Young, Bella Thorne, Bill Skarsgard, Suki Waterhouse, Hari Nef, Abra, Anika Noni Rose, Colman Domingo, Maude Apatow, Kelvin Harrison Jr. ve Joel McHale bulunuyor.

Lise son sınıf öğrencisi Lily (Odessa Young) ve en yakın arkadaşları tıpkı hepimiz gibi mesajlaştıkları, paylaşımlar yaptıkları, selfie çektikleri ve sohbet ettikleri bir dünya içinde yaşıyordur. Provokatör biri, herkesin özel yaşamlarıyla ilgili bilgileri internette paylaşmaya başlayınca ufak Salem şehrinde kıyamet kopar. Paylaşılan bilgiler arasında tarayıcı geçmişleri, özel mesajlaşmalar, yasa dışı indirmeler, gizli grup mesajlaşmaları ve çok çok daha kötü ayrıntılar vardır. İnsanlar öfkelenir. Hem de “çılgın cinayet ekipleri” kuracak kadar öfkelenirler. Lily de kendini tüm bunların tam ortasında bulur.