28 Görüntülenme
Sunset – Napszállta izle Dram filmi
6.3 IMDB Puanı

Sunset – Napszállta izle Dram filmi

(Napszállta, Sunset, Entardecer, Залез, Sunset - La fin du jour, Budapestin auringonlasku, Δύση ηλίου, Tramonto, サンセット, Atardecer, Solnedgang i Budapest, Schyłek dnia, Anoitecer, Apusul, Закат, Suton, Zaton, Atardecer (Sunset), Gün Batımı)
  • Yapım Yılı Hungary
  • Yapım Şirketi Laokoon Filmgroup / Playtime / Hungarian National Film Fund
  • Film Süresi 2 saat 22 dakika
Oyuncular Vlad Ivanov , Evelin Dobos , Susanne Wuest , Urs Rechn , Björn Freiberg , Juli Jakab , Levente Molnár , Judit Bárdos , Marcin Czarnik , Mónika Balsai , János Kulka , Balázs Czukor , Balázs Veres , Péter Fancsikai , Miklós Székely B.
İris Leiter adındaki genç bir kız 1913 yılının bir yaz gününde Budapeşteye gider. Macaristanda barışın son günleri yaşanmaktadır ve 1. Dünya Savaşı kapının eşiğindedir. Bu kaos öncesi Iris kente gelerek aile yadigarı olan şapka dükkanında çalışmak ister. Fakat dükkanın yeni sahibi olan Brill Oscar, onu ne pahasına olursa olsun şehirden çıkarmaya çalışır. Bir gece vakti tanımadığı bir adam Iris’e kardeşinin nerede olduğunu sorar. Iris bu soru üzerine Kalaman Leiter isimli adamın peşine düşer. Bu adamın kardeşi ile bağlantısı olduğunu öğrenmiştir ve bu gizemi çözmeye çalışırken kentin labirentlerine daha da yakından girer. Bu labirentin sokakları ürkütücü ve tehlikeli olsa da Iris zamanla genç bir kızdan korkusuz bir kadına dönüşmektedir.