25 Görüntülenme
Teen Spirit Altyazılı izle (2018)
6.0 IMDB Puanı

Teen Spirit Altyazılı izle (2018)

(Teen Spirit, Alcanzando tu sueño, Espírito Jovem, Violet hangja, Rak Rotza LaShir, Teen Spirit - A un passo dal sogno, ティーンスピリット, Teen Spirit)
  • Yapım Yılı UK
  • Yapım Şirketi Mister Smith Entertainment / Head Gear Films / Metrol Technology / Blank Tape / Automatik Entertainment / Aperture Media Partners / Interscope Films / LD Entertainment
  • Film Süresi 1 saat 33 dakika
Oyuncular Elle Fanning , Agnieszka Grochowska , Archie Madekwe , Zlatko Buric , Millie Brady , Vivian Oparah , Ria Zmitrowicz , Olive Gray , Andrew Ellis , Charlie Mayhew , Marius De Vries , Elizabeth Berrington , Noof McEwan , John Locke , George Jovanovic
Teen Spirit, hayallerine kavuşabilmek için şarkı yarışmasına katılan genç bir kızın hikayesini konu ediyor. Violet, küçük bir kasabada yaşayan utangaç bir genç kızdır. En büyük tutkusu şarkı söylemek olan genç kız hayallerinin peşinden gidebilmek için kasabadan ayrılmayı planlar. Bir şarkı yarışmasının ilanlarını gören Violet için hayalleri doğrultusunda harekete geçme zamanı gelmiştir. Ona bu zorlu macerasında karşısına çıkan bir akıl hocası yardım eder. Bu uluslararası yarışma Violet’ın sadece yeteneğinin değil dürüstlüğünün ve hırsının da teste tabi tutulmasına neden olur. Akıl hocasının desteği ile hayallerine kavuşabilmek için ter döken genç kız, yüzlerce rakibini geride bırakıp yarışmayı kazanabilecek midir?
Kariyerinde Neon Şeytan, Malefiz, Mary Shelley, Partilerde Kız Tavlama Sanatı gibi filmlere sahip olan birçok ödül sahibi başarılı yıldız oyuncusu Elle Fanningin başrolünde yer aldığı müzikal gençlik filminin yönetmen ve senarist koltuğunda Max Minghella oturuyor. Violet isimli genç kızı canlandıracak olan Fanninge Anastasia rolüyle The Last Kingdom dizisinden tanıdığımız ve The Witcherda rol alacak olan genç oyuncu Millie Brady, "Barselona, Barselona", Prestij, Christine gibi filmleriyle tanıdığımız Golden Globe adaylığı bulunan başarılı oyuncu Rebecca Hall, Victorija Faith, Elizabeth Berrington gibi kadın oyuncu ağırlıklı bir kadronun yanı sıra Zlatco Buric, Ruariri OConnor gibi isimler eşlik ediyor.