24 Görüntülenme
Vallahi Hortladı izle (2018)
2.7 IMDB Puanı

Vallahi Hortladı izle (2018)

  • Yapım Yılı Turkey
  • Yapım Şirketi n/A
  • Film Süresi 1s 36dk
Oyuncular Nuri Alço , Doga Konakoglu , Hasan Yalnizoglu , Burak Sahin , Bülent Mert , Amir Zakaria , Taner Safak , Dila Pekdemir , Kadir Özübek , Aytug Ergen , Akin Türkmen , Ugur Ates , Günes Cyrina Özek , Ibrahim Eren Kilisli , Tepki
Vallahi Hortladı Filmi Hakkında

Yepyeni bir komedi filmi daha vizyona giriyor. Bu film ile birlikte yine çok güleceğiz. Volkan Adıyaman’ın yönetmenliğini ve senaristliğini yaptığı Vallahi Hortladı filmi birçok sevilen ismi beyaz perdeye taşımıştır. Gökhan Atik’in yapımcılığını üstlendiği film, 20 Nisan 2018 tarihinde vizyona girecektir. Bu filmde komedi de var tarihte yolcuk da var. Kısacası her şey var bu filmde.

Usta oyuncu Nuri Alço’nun da rol aldığı filmde, Doğa Konakoğlu, Hasan Yalnızoğlu, Tepki lakabı ile bilinen rap şarkıcısı Kerem Gülsoy, Burak Oyunda olarak tanınan Burak Şahin, Kadir Özübek, Taner Şafak, Dila Pekdemir ve Bülent Mert gibi isimler de bulunmaktadır.

Filmin konusu, fazla merak etmenin sonucunda lanete uğrayıp başları dertten kurtulmayan genç arkadaş grubunun hikâyesi anlatılmaktadır. Tarihî yolculuk olarak bizi Milattan Önce İki Bin Altı Yüz yıllarına götürmektedir film. O tarihlerde yaşamış olan Namsis adında bir kral vardır ve bu kral eşi ile kendisini sonsuza dek hayatta tutacak on dört ruha ihtiyaç duyar. Bahsettiğimiz genç arkadaş grubu işte bu on dört kişidir. Bu arkadaşlar bu lanetten kurtulmak için Nuri Hoca’dan yardım isterler. Hocanın da yardımı ile Namsis’in ruhunu bir an önce yok etmek istemektedirler.

Filmde Nuri Hoca olarak göreceğimiz isim Nuri Alço’dur. Nuri Alço bu filmde yıllar önce tüm kötü şeylere tövbe etmiş ve artık insanlara iyilik ve yardım eden hoca rolüne girmiştir. Survivor’dan tanınan Hasan Yalnızoğlu ise, Kral Namsis olarak karşımıza çıkmaktadır. Filmde Doğa Konakoğlu yine kendisi canlandırmaktadır.

Değişik bir tarzda komedi filmi olan Vallahi Hortladı 20 Nisan’da izleyici karşısına çıkmayı planlamaktadır. Gülmek isteyenler ve güzel oyunculuk görmek isteyenler için tavsiye edilen bir filmdir.