Henüz video eklenmemiş.
52 Görüntülenme
YOU Full Sezon izle (2018)
7.7 IMDB Puanı

YOU Full Sezon izle (2018)

(You)
  • Yapım Yılı ingilizce
  • Yapım Şirketi A+E Studios / Alloy Entertainment / Berlanti Productions / Warner Horizon Television
  • Film Süresi 00
Oyuncular James Scully , Saffron Burrows , Tati Gabrielle , Luca Padovan , Jenna Ortega , Zach Cherry , Shalita Grant , Carmela Zumbado , Nicole Kang , Scott Speedman , Dylan Arnold , Ben Mehl , Travis Van Winkle , Kathryn Gallagher , Adwin Brown , Melanie Field
"You izle", 2018 Amerikan yapımı bir televizyon dizisidir. Dizi, Caroline Kepnes'in "You" adlı romanından uyarlanmıştır.
Dizinin ana karakteri, Joe Goldberg adında bir kitapçıdır. Joe, kendine aşık olduğu müşterisi Beck'in hayatına girmeye başlar ve onunla takıntılı bir ilişki yaşamaya başlar. Joe, Beck'in hayatını yakından takip eder ve onu izlemeye başlar. Kendisini her türlü araştırma ve takip aracını kullanarak onun hayatında rol almaya başlar.
Beck'in eski erkek arkadaşı, Joe'un takıntılı tutumlarını öğrendiğinde, Beck'in hayatını tehlikede olduğunu fark eder. Ancak, Beck, Joe'un takıntılı davranışlarını fark etmeyi reddeder ve ona aşık olduğunu düşünür.
Dizi, aşk, takıntı, şiddet ve suç gibi konuları ele almaktadır. Aynı zamanda, günümüzde teknolojinin yaygın kullanımı ile birlikte kişisel gizlilik ve mahremiyetin kaybedilmesi gibi modern toplumun bazı sorunlarına da değinmektedir. "You", gerilim dolu sahneleri ve derin karakter gelişimiyle dikkat çeken bir televizyon dizisidir.