65 Görüntülenme
Zamanın Sınırında – Rubezh izle (2018)
5.4 IMDB Puanı

Zamanın Sınırında – Rubezh izle (2018)

(Rubezh)
  • Yapım Yılı 2018
  • Film Süresi 01
Oyuncular Pavel Priluchnyy , Stanislav Duzhnikov , Sergey Chirkov , Viktor Dobronravov , Alex Falcon , Kirill Käro , Yekaterina Vasilyeva , Nikita Tarasov , Zaza Chanturiya , Aleksandr Lykov , Zara , Igor Petrenko , Kristina Brodskaya , Filipp Ershov , Aleksandr Korshunov , Elena Lyadova , Igor Sklyar , Semyon Treskunov
"Zamanın Sınırında izle" (Rubezh), yani "Sınır" Rusya'da çekilmiş bir aksiyon ve gerilim filmidir. Film, Rus-Ukrayna sınırındaki bir askeri üste geçmek için yola çıkan bir kafileyi takip eder. Ancak bu kafile, Ukrayna topraklarından biri olan Karpatlar'da kaybolur. Kısa süre sonra, ormanın derinliklerinde bir gölgeden diğerine geçen silahlı adamlarla karşılaşırlar.

İlk başta bir haydut saldırısı olduğu düşünülse de, gerçek neden daha karmaşıktır. Görevlerini yerine getirmeye çalışan, ancak farklı amaçları olan bir grup adamın arasındaki çekişmeler, kafile üyelerinin hayatlarını tehlikeye atar. Sınırda yaşanan çatışmalar, askeri operasyonlar ve kaçakçılık olayları, film boyunca heyecan dolu anlar sunar.